wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog

Blog

Będąc małym dzieciakiem często spędzałem wakacyjny czas na wsi. Ulubionym miejscem do spania było tzw Siano. To takie specjalne pomieszczenie na poddaszu, gdzie składowano siano. Pamiętam jak Dziadek, każdego ranka o świcie szedł do poniemieckiej studni, kręcił ze stukotem korbę mechanizmu studziennego. Właśnie ten charakterystyczny stukot przebudzał mnie. Mając na wprost otwór z widokiem na podwórze, obserwowałem dziadka w tych śmiesznych kalesonach, nabierającego studzienną wodę.
Długo, małymi łyczkami sączył tą wodę z bardzo starej poobijanej  z ciemnozielonej emalii kwarty.  Wówczas zasypiałem..

Dopiero niedawno zrozumiałem, co tak naprawdę robił  Dziadek przy studni. Czerpał z ZIEMI energię, wibrację, biofilię...
Odszedł do Wyraju we śnie. Żył ze 100 lat bez chorób, lekarzy, szczepień, abonamentów, rat, pinów i puków. 

Pamiętam też, co jadał Dziadek.  Dzisiaj Dziadkowy sposób odżywiania, niektórzy nazywają cudownymi dietami. Nie mają racji.
Cudem jest Natura. I tego się trzymam.

Serdecznie witam ...

alt

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Miazma metali ciężkich

Medycyna biorezonansowa / BIOmedycyna jest gałęzią nauki, która ma środki do oddziaływania mikro-energiami i zdolna jest do wyleczenia nie tylko ciała, ale także duszy i zmiany świadomości osoby, a tym samym wyeliminowania ukrytych duchowych przyczyn choroby. Nie ma takiej siły, która ten proces powrotu do natury, mogłaby zablokować. To tylko kwestia czasu.  

Balsam Szostakowskiego

Balsam odznacza się szczególnymi właściwościami osłaniającymi i ochraniającymi skórę i błony śluzowe. Po podaniu doustnym oraz po wprowadzeniu do dróg rodnych zapobiega oddziaływaniu toksyn bateryjnych i grzybowych oraz szkodliwych drażniących substancji

Funkcjonalna niedoczynność tarczycy

Jeśli masz wszystkie objawy niedoczynności tarczycy i uważasz, że możesz być niedoczynnością tarczycy, prawdopodobnie masz rację.

Oto lista kontrolna objawów niedoczynności tarczycy.

Niedobór cynku - seks, zdrowie

Płodność, libido, moc i ogólny stan zdrowia seksualnego są ściśle związane z odpowiednimi poziomami cynku. Cynk jest niezbędny zarówno do produkcji nasienia (witka plemnika zawiera 80% cynku), jak i poziomu testosteronu. 
60-letni mężczyzna produkuje tylko 25% testosteronu produkowanego przez 20 lat, a cynk może być związany z tym spadkiem (ponieważ poziom cynku maleje wraz z wiekiem). 
 

Refluks i zdrowie jelit

Reflux, jest dzisiaj powszechnym problemem, a wiele osób jest powszechnie leczonych za pomocą środków hamujących kwasy żołądkowe. Leki te blokują wytwarzanie kwasu żołądkowego, dzięki czemu ludzie nie odczuwają refluksu. W rzeczywistości nie robią nic, aby zatrzymać refluks.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl