wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » NLS blog » Urządzenia do biorezonansu NLS - co to jest ?

Urządzenia do biorezonansu NLS - co to jest ?

 System nieliniowy (NLS) wykorzystuje najbardziej zaawansowaną analizę spektroskopii rezonansowej, analizę rezonansu kwantowego lub analizę rezonansu akustycznego.

Co to jest biorezonans  NLS?


      System nieliniowy (NLS) wykorzystuje najbardziej zaawansowaną analizę spektroskopii rezonansowej, analizę rezonansu kwantowego lub analizę rezonansu akustycznego. Współczesne badania pól energetycznych wokół roślin i zwierząt wykazały, że istnieją bardzo słabe, specyficzne częstotliwościowo, wirowe pola magnetyczne wokół układów biologicznych. Ludzie wykorzystywali tę wiedzę przez tysiące lat w starożytnych dyscyplinach tradycji joga, czakry, w tradycji medycyny chińskiej  czy choćby naszej słowiańskiej.       Zasady urządzenia NLS wywodzą się z badań nad biorezonansem, które rozpoczęli w 1950 r. naukowców z USA i Rosji. Od tego czasu setki milionów dolarów przeznaczono na testowanie i ulepszanie technologii do obecnych poziomów doskonałości. Baza danych, która znajduje się w samym sercu NLS, zawiera fenomenalne informacje pochodzące od rosyjskich programistów badających i leczących ponad 100 000 pacjentów z ponad 1000 problemów zdrowotnych.

      Najważniejszym pytaniem, które pojawia się przy rozważaniu na temat urządzeń do biorezonasu NLS , jest to, czym różni się od setek innych urządzeń sprzedawanych już na rynku. Podczas gdy wszystkie firmy próbują przekonać ludzi, że istnieje ogromna różnica w funkcjonowaniu ich urządzeń, prawdą jest, że wszystkie działają zgodnie z podobnymi zasadami. Analizator zdrowia NLS jest uważany za urządzenie do biofeedbacku/biorezonansu, a najbardziej znaczącą różnicą w tych urządzeniach jest metodologia, w której jest przeprowadzona diagnoza . Niektóre urządzenia pracują z częstotliwościami radiowymi, podczas gdy inne zbierają informacje z pulsu i wilgoci obecnej w skórze. Biorezonans NLS  działa jednak w dziedzinie przetwarzania informacji w polu elektromagnetycznym, a także wykorzystuje inne metody analizy.

       Urządzenie biorezonasu NLS  zostao zaprojektowane w celu zapewnienia najdokładniejszych wyników diagnostycznych, ponieważ skupia się na delikatnym źródle informacji - mózgu. Dlatego umysł zaczyna gromadzić informacje o zmianach zachodzących w ciele. Czujniki w słuchawkach umieszczonych na uszach badanego będą stymulować mózg w celu komunikowania się z częstotliwościami występującymi w ciele. Każda zmiana na poziomie komórkowym zostanie wykryta i zidentyfikowana, niezależnie od tego, czy wyzwaniem jest bakteria, wirus, pasożyt, czy jakakolwiek manifestacja niesprawności lub istota biochemiczna. Zostanie ona wykryta przez rozpoznanie jej unikalnej częstotliwości / podpisu i zostanie zidentyfikowana według nazwy i etapu rozwoju.

       Analizator NLS  wykorzystuje metodę leczenia zaprojektowaną w celu wzmocnienia ciała i poprawy naturalnego zdrowia organizmu. Korzystanie z tego urządzenia daje lekarzowi i klientowi możliwość podobną do zakupów w jednym miejscu; odwiedzając specjalistę -w celu przeprowadzenia pełnej analizy -  nie trzeba czekać tygodni na wyniki.

        Koncentruje się na części diagnostycznej, a wszystko, co duchowe, emocjonalne lub mentalne, staje się drugorzędne. Nasze ciała są niewiarygodne i oczywiście uzdrowienie ciała ma wszystko, co wiąże się z wiarą i zdrowiem silnego umysłu. Analizator Zdrowia NLS ustanawia podstawy sukcesu, początkowo określając, gdzie należy skupić się, a dopiero potem wsparcie dla rozpoczęcia leczenia. Analizator zdrowia NLS nie działa na odległość ani lokalnie. Nasza analiza jest dokładna w 95%, ponieważ program pozwala operatorowi na szczegółowe badania lokalne. Czujniki w słuchawkach są zaprojektowane tak, aby dokładnie rozpoznawać określone częstotliwości podczas obecności pacjenta / klienta.

       Większość sprzętu do biofeedbacku działa na podobnej zasadzie; szczegółowe oprogramowanie pomaga w zapewnieniu najdokładniejszej analizy, a czujniki identyfikują określone częstotliwości, które pomagają w powrocie do dobrego zdrowia. W porównaniu do innych urządzeń dostępnych na rynku, analizator NLS  wydaje się być najbardziej przyjaznym dla użytkownika urządzeniem, które zapewnia wyjątkową i wystarczającą  dokładność. Dzięki swej prostocie jest przeznaczony do użytku przez każdego, praktykującego lub niepraktykującego; każdy, kto stosuje proaktywne podejście i dąży do dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia.

       Zachęcamy do zadawania pytań i odpowiadamy na wszelkie pytania, ponieważ jesteśmy pewni, że gdy będziesz miał okazję doświadczyć i obsługiwać biorezonans NLS  i doświadczyć jego wyników, będziesz pod ogromnym wrażeniem. Odwiedzaj  naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

       Zachęcamy do dokładania należytej staranności i dokonywania własnych porównań różnych opcji urządzeń do biorezonansu NLS . My to zrobiliśmy! Po zbadaniu innych produktów prosimy o kontakt, abyśmy mogli omówić niuanse programów i urządzeń Do biorezonansu NLS . Zdajemy sobie sprawę z wartości wielu innych dostępnych obecnie na rynku urządzeń do biofeedbacku, jednak naprawdę wierzymy w wartość i znaczenie oferowanych przez na analizatorów ciała .
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii NLS blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl